Dostaň sa na ľubovoľné startupové podujatie vo svete, stačí sa prihlásiť

Láka ťa startupovské dobrodružstvo? Neutopiť sa v oceáne podnikania, prekonať prekážky a vybudovať svetový startup pomôže program Slovak Business Agency – Startup Sharks. Medzinárodné startupové konferencie a eventy rozširujú obzory a dávajú príležitosť stretnúť najúspešnejších biznismenov a investorov súčasnosti.

Stretni sa s ozajstnými žralokmi startupov

Mnohí úspešní inovatívni podnikatelia z celého sveta začínali ako mladí draví startupisti plní ambícií a snov, ktoré sa im podarilo pretaviť do reality. Oni pred desiatkami rokov nemali toľko príležitostí a možností ako sa podeliť  o svoje nápady a skúsenosti na odbornej úrovni s uznávanými kapacitami medzinárodného biznisu. Ty tú príležitosť môžeš využiť vďaka podpore od Slovak Business Agency! Stačí ak máš nápad, si začínajúci podnikateľ, ktorého činnosť ešte nepresiahla tri roky a spĺňaš definíciu malého a stredného podniku. Vyber si podujatie presne pre teba a prekroč hranice.

Startup Sharks výzva je otvorená!

Iniciatíva Startup Sharks je určená pre širokú verejnosť, tak ako aj pre začínajúcich podnikateľov, najmä startupy, primárne do troch rokov od začiatku podnikateľskej činnosti, ktorí spĺňajú definíciu malého a stredného podniku (MSP). Účastníkom SBA vopred uhradí poplatky za účasť na medzinárodnom startup podujatí, vrátane cestovných nákladov, výdavkov na ubytovanie, účastníckych poplatkov, prípadne náklady na stánok na danom podujatí.

Je jedno či si z Bratislavy alebo malej dedinky, aj ty sa môžeš dostať na špičkovú konferenciu či event kdekoľvek na svete. Dobré nápady sú totiž bez hraníc!

Slovak Business Agency pravidelne pripravuje zoznam najzaujímavejších startupových podujatí z celého sveta.

Všetko o podmienkach účasti a krokoch potrebných k prihláseniu nájdeš TU.

Začnite písať