I ❤ svoj biznis


Prečo milujete to, čo robíte, čím sa živíte? Čo robí vaše podnikanie jedinečné? Čo vás reprezentuje? Čo vám vždy urobí radosť a zlepší deň? Fotografií na túto tému ste nám na prelome rokov poslali naozaj veľa. Najpodarenejšie fotky ponúkame na tejto dvojstrane. Všetkým ďakujeme za účasť.

Lucia Ďuračová

Profesionálny Story Seller - Lucia Ďuračová

Profesionálny Story Seller – Lucia Ďuračová

Pozerať sa do očí spokojného klienta, ktorý vám podáva ruku, usmieva sa a v tvári mu vidíte iskru radosti a nadšenia. To je najcennejší moment, aký môže človek zažiť pri práci, ak ju robí skutočne so srdcom.

Mgr. Lucia Ďuračová, profesionálny Story Seller

www.luciaduracova.sk

Bora_jewellery

Výroba šperkov od Bora_jewellery

Výroba šperkov od Bora_jewellery

Niekoľko rokov sa venujem technike pokovovania prírodnín. Je to konzervovanie spomienok z prechádzky. Vlaňajšok je môj prvý rok, v ktorom som záľubu vo výrobe šperkov premenila na stopercentné zamestnanie.

Barbora Kočišová
www.facebook.com/borajewellery

Littlebird

Rodinná firma Littlebird

Rodinná firma Littlebird

Sme rodinná firma, rodičia dvoch krásnych chlapcov. Preto sme sa zamerali aj na tento druh obchodu. Vďaka hračkám sa snažíme deťom vyčarovať úsmev na tvári. To, prečo nás naša práca napĺňa, je moment, keď dostaneme spätnú väzbu od rodičov, ako veľmi sa ich dieťa tešilo.

Ing. Miroslava Tomčíková
www.littlebird.sk

Freshsnack

Petra Rendková, CEO Freshsnack

Petra Rendková, CEO Freshsnack

Milujem svoju prácu. Je maximálne kreatívna, výrobky krásne vyzerajú a skutočne chutia. Jednoducho tešia ľudí. Kombinácia zodpovednosti a neobmedzenej kreativity vo vlastnom biznise je dôvod, prečo mám podnikanie tak rada.

Mgr. Petra Rendková, CEO FRESH SNACK
https://freshsnack.sk/

TTart

Remeselník Tomáš Trúnek z TTart

Remeselník Tomáš Trúnek z TTart

Venujem sa práci s drevom a včelím voskom. Na remesle mám rád to, že prostredníctvom mojich výrobkov môžem robiť radosť ľuďom, keďže často slúžia ako darčeky pre druhých. A zároveň robím to, čo ma baví.

Tomáš Trúnek
https://www.facebook.com/TTart.drevorezba.woodcarving/

Vava Výšivky

Vladimíra Vašutová vyrába rôzne handmade výrobky

Vladimíra Vašutová vyrába rôzne handmade výrobky

Mám rada prírodu. Obdivujem ručné remeselné práce a všetko, čo sa dá vyrobiť prírodnou cestou. Práve pre takéto handmade výrobky s výšivkou remeslo milujem.

Vladimíra Vašutová – VavaVysivky, duvlaska
https://www.vavavysivky.sk/

Blondook

Grafická a klasická ilustrátorka Viktória Žitňanová Nagyová

Grafická a klasická ilustrátorka Viktória Žitňanová Nagyová

Prečo milujem svoje podnikanie? Lebo každý jeden projekt sa začína ako nepopísaný list papiera. A vždy sa teším, čo bude na konci. Baví ma tvoriť originálne digitálne kresby aj klasické maľby a čeliť novým výzvam.

Mgr. Viktória Žitňanová Nagyová – grafická a klasická ilustrácia
http://www.blondook.com/

Začnite písať