Podnikateľka Slovenska 2016

Slovak Business Agency vyhlásila už 17. ročník prestížnej súťaže Podnikateľka Slovenska. Súťaž je zameraná na ocenenie žien – podnikateliek, ktoré sa dali na neľahkú cestu podnikania a dokážu sa v silnej konkurencii presadiť na trhu.

Cieľom tejto súťaže je upozorniť na dôležité miesto žien vo sfére podnikania a vyzdvihnúť podnikateľské úspechy nielen tých podnikateliek, ktoré sú už etablované na trhu, ale motivovať aj začínajúce podnikateľky.

Do súťaže sa môžu podnikateľky prihlásiť nielen samy, ale môžu ich zviditeľniť a na začiatok aspoň prihláškou oceniť aj ich klienti, priatelia alebo rodinní príslušníci, ktorí sú na nich hrdí. Prihlášky sú do konca roka dostupné  na webových stránkach www.podnikatelkaslovenska.sk.

Hodnotiaca komisia bude na základe schválených kritérií rozdeľovať podnikateľky do troch kategórií:

  1.  Vynikajúca podnikateľka – podniká viac ako 3 roky
  2.  Začínajúca podnikateľka – podniká od 1 do 3 rokov
  3.  Úspešná živnostníčka

Ukončenie zasielania prihlášok je 31. decembra 2016.

Titul „Podnikateľka Slovenska 2016“ bude Slovak Business Agency vyhlasovať v marci 2017.

Ak poznáte vo vašom okolí úspešnú podnikateľku alebo ste ňou sama, zapojte sa aj vy do súťaže. Vyplňte prihlášku a možno práve vy ukážete verejnosti, že „Úspech pristane každej“.

O súťaži

Súťaž Podnikateľka Slovenska založila v roku 1999 Slovak Business Agency, kedy pôvodný názov súťaže bolVynikajúca podnikateľka. Jej cieľom je poskytnúť slovenským ženám-podnikateľkám priestor prezentovať svoje podnikateľské aktivity a výsledky, možnosť zúčastniť sa projektu s vysokou konkurenčnou úrovňou, motivovať začínajúce podnikateľky a ukázať cestu ďalším ženám, ktoré uvažujú o podnikaní.

Viac informácií nájdete na:

www.podnikatelkaslovenska.sk

www.facebook.com/podnikatelka

Začnite písať