Prezentujte svoj nápad v zahraničí

Startupisti, ktorí boli vybraní zúčastniť sa partnerskej konferencie SBA, TechCrunch Disrupt, vycestujú koncom septembra do San Francisca. Ak chcete aj vy preraziť s nápadom v zahraničí a nájsť si tak budúceho investora, obráťte sa na iniciatívu SBA, program Startup Sharks.

TechCrunch Disrupt je jednou z najočakávanejších technologických konferencií roka. Je to jedinečná príležitosť, ako nadviazať nové kontakty v zahraničí, dostať spätnú väzbu na svoj startup a získať cenné rady od skúsených ľudí.

Ako konferencia TechCrunch Disrupt prebieha?

Každý deň budú mať účastníci možnosť vypočuť si prednášky úspešných podnikateľov, spíkrov a odborníkov v oblasti rizikového kapitálu. Okrem toho sa môžu startupisti osobne porozprávať s profesionálmi priamo z TechCrunchu a získať tak neoceniteľné rady pre svoje nápady. Každý večer prebehne súťaž Startup Battlefield.

Do súťaže Startup Battlefield bolo vybraných 30 spoločností, ktoré budú prezentovať svoje produkty priamo pred porotou, niekoľko tisícovým publikom a miliónmi online pozorovateľov. Po niekoľkých výberových kolách porota posunie 6 spoločností do záverečného finálneho kola. Posledný deň sa rozhodne, ktorý startup si odnesie Disrupt Cup a k tomu šek na 50 000 dolárov.

Na TechCrunch do San Francisca bolo vybraných 6 startupov

Stalo sa tak vďaka Slovak Bususiness Agency a programu na podporu startupov – Startup Sharks. Startup Sharks je iniciatíva SBA zameraná na zlepšenie podmienok pre startupy, s cieľom zvýšiť šancu na presadenie sa inovatívnych a konkurencieschopných podnikateľských nápadov a zámerov na trhu. Ak chcete predstaviť svoj nápad za hranicami, zvýšte jeho šancu na úspech a kliknite TU.

Startupy, ktoré vďaka iniciatíve Startup Sharks pocestujú 21.9. na TechCrunch Disrupt do San Francisca

Na základe rozhodnutia komisie, boli na zahraničné podujatie TechCrunch Disrupt San Francisco vybrané uvedené startupy:

Diagnose.me –platforma, ktorá umožňuje pacientom z celého sveta získať odbornú medicínsku konzultáciu od špičkových svetových špecialistov.

eDocu –prehľadná a bezpečná databáza, kde môžete archivovať všetky vykonané práce, termíny, fotografie, návody, objednávky, faktúry, atď.

Ecocapsule – je nízkoenergetický mobilný inteligentný dom zabalený do kompaktného tvaru, ktorého solárne panely a veterná turbína dokážu nazbierať dostatočné množstvo energie na každodennú prevádzku.

Skillandia – poskytuje 24/7 prístup ku kurzom, výmenu osobných skúseností a poznatkov medzi zamestnancami, možnosť okamžitého zodpovedania otázok a tvorbu rôznych výziev medzi zamestnancami.

Wakesapp.com – je mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete posielať pripomienky komukoľvek.

Kickresume – je  on-line nástroj, ktorý slúži na tvorbu atraktívnych životopisov, ktorý zahŕňa príchod prémiových funkcií, kontrolu gramatiky a na záver aj pomoc s nájdením samotnej práce.

Pre koho je program Startup Sharks určený?

Startup Sharks je určený pre širokú verejnosť, tak ako aj pre začínajúcich podnikateľov, najmä startupy, primárne do troch rokov od začiatku podnikateľskej činnosti, ktorí spĺňajú definíciu malého a stredného podniku. Pre viac informácií o možnosti účasti na medzinárodných startup podujatiach, navštívte túto stránku.

Začnite písať