Slovenské podnikateľky sa môžu zviditeľniť a vyhrať automobil

Bratislava 28. októbra (OTS) – Slovenské podnikateľky majú možnosť zviditeľniť svoje podnikateľské úspechy a zabojovať o hlavnú výhru automobil. Slovak Business Agency (SBA) aj tento rok realizuje pre ne súťaž Podnikateľka Slovenska, do ktorej sa môžu prihlásiť len do konca októbra. 

Do 15. ročníka prestížnej súťaže Podnikateľka Slovenska 2014 sa môžu zapojiť nielen majiteľky obchodných spoločností, ale i živnostníčky. Podmienkou je, že musia podnikať minimálne rok a vlastniť aspoň 50 % podiel v spoločnosti. Prihlásené podnikateľky môžu získať ocenenie v kategórii Vynikajúca podnikateľka, Začínajúca podnikateľka, Úspešná živnostníčka. Termín podania prihlášok je do 31. októbra a vyhlásenie výsledkov bude v januári. Záštitu nad súťažou prevzal premiér SR. 

Projekt Podnikateľka Slovenska, ktorý každoročne vyhlasuje SBA, je zameraný na rozvoj podnikania žien na Slovensku. Jeho hlavným cieľom je oceniť a vyzdvihnúť dôležité miesto žien vo sfére podnikania. 

Ak poznáte vo vašom okolí šikovnú podnikateľku alebo ste ňou sama, neváhajte a zapojte sa aj vy do súťaže.Vyplňte prihlášku, ktorá vám nezaberie viac ako desať minút.

Vedia ženy podnikať?

Hoci je podnikanie ešte stále skôr doménou mužov, počet úspešných podnikateliek z roka na rok narastá. Podľa štatistík v minulom roku takmer až jedna tretina (28 %) z celého podnikateľského sektora patrila práve ženám. Dnes, majú slovenské podnikateľky možnosť zviditeľniť svoje podnikateľské úspechy a zabojovať o hlavnú výhru – osobný automobil. Slovak Business Agency (SBA) aj tento rok realizuje pre ne súťaž Podnikateľka Slovenska, do ktorej sa môžu prihlásiť už len do konca októbra.

SBA odmeňuje ženy podnikateľky už po 15 – krát. Podmienkou je, že musia podnikať minimálne rok a vlastniť aspoň 50 % podiel v spoločnosti. Prihlásené podnikateľky môžu získať ocenenie v kategórii Vynikajúca podnikateľka, Začínajúca podnikateľka, Úspešná živnostníčka. Termín podania prihlášok je do 31. októbra a vyhlásenie výsledkov bude v januári 2015. 

“Byť podnikateľkou, neznamená stratiť ženskosť. Nebojte sa vstúpiť do podnikateľského priestoru a keď ste v ňom, nebojte sa zviditeľniť a byť ocenenou za svoju snahu. Moje ocenenie mi otvorilo dvere do ďalšej komnaty. Je to komnata úspechu. Moje predchodkyne slúžili ako príklad mne, preto verím, že ja budem príkladom pre vás,” Ivanna Čandová, Glandula Mystery – víťazka súťaže Podnikateľka Slovenska 2013.

Za každým víťazstvom, biznisom či úspešným podnikom sa skrýva jedinečný príbeh ženy, ktorá dokázala skĺbiť profesijný život s tým rodinným. Súťaž určená výhradne ženám – podnikateľkám, je tak jedinečnou príležitosťou vyjadriť jej nielen obdiv, ale aj vďaku a úctu za jej vytrvalosť, odhodlanie a cieľavedomosť. Dievčatá, ženy, matky viacerých detí či dámy v pokročilom veku, všetky môžu preraziť vo svete podnikateľov a vybudovať si kariéru v oblasti, ktorá ich baví. 

Ak máte aj vy takú vo svojom okolí, prihláste ju do súťaže Podnikateľka Slovenska 2014 a predstavte ju slovenskej verejnosti. Ocenenie za snahu a uznanie za jej úspechy budú pre ňu tou najlepšou odmenou i motiváciou zároveň. Bonusom je navyše nielen zviditeľnenie produktu či služby, ale aj nadviazane nových priateľstiev a získanie významných kontaktov.

Hovorí sa, že za každým úspešným mužom stojí silná žena, ktorá stojí po jeho boku, podporuje ho a nadstavuje zrkadlo, keď ho potrebuje. Čo vtedy, keď je žena hlavnou postavou v tomto biznis príbehu? Každá podnikateľka píše svoj vlastný príbeh. Všetky sú iné, ale úspech pristane každej! 

Ak poznáte vo vašom okolí šikovnú podnikateľku alebo ste ňou sama, neváhajte a zapojte sa aj vy do súťaže. Vyplňte prihlášku, ktorá vám nezaberie viac ako desať minút. Okrem prestížneho ocenenia a zviditeľnenia biznisu ocenené podnikateľky získajú exkluzívne ceny od našich partnerov. Hlavná výhra je nová generácia Hyundai i20. Záštitu nad súťažou prevzal Robert Fico, premiér Slovenskej republiky.

Hlavni partneri súťaže sú: Slovenská Sporiteľňa, Hyundai, MetLife Amslico

Viac informácií nájdete na www.podnikatelkaslovenska.sk

Začnite písať